Luottamushenkilöt

Irma Eskola
Hallituksen/johtokunnan jäsen

irma.eskola@luukku.com
0503635349

Hannu Karstunen
Puheenjohtaja, Taloudenhoitaja, Tiedottaja, Polkujuoksuvastaava, Vaikuttamisvastaava

Aluetyöryhmä,

hannu.karstunen@gmail.com
0440450210

Rauni Karstunen
Jäsensihteeri

rauni.karstunen@gmail.com
+358405203210

Eeva Kukkola
Hallituksen/johtokunnan jäsen

eeva.kukkola5@gmail.com

Mirja Laukka
Hallituksen/johtokunnan varajäsen


Tapio Laurila
Hallituksen/johtokunnan jäsen

tapio.laurila@netti.fi
0408458853

Raisa Lyytinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

lyytinen_raisa@hotmail.com

Taisto Ollila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Kävely-/sauvakävelyvastaava, Pyöräilyvastaava

taisto.ollila@kotinet.com
0456434840

Tarja Repo
Sihteeri

tarja.repo@outlook.com
0400586826

Leevi Ritala
Varapuheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen

leevi.ritala@gmail.com
0407433972

Maija Saari
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

maijavsaari@gmail.com

Anneli Seppä
Hallituksen/johtokunnan jäsen

piirpauer@luukku.com
0503043810