Luottamushenkilöt

Irma Eskola
Frisbeegolfvastaava, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Hiihtovastaava

irma.eskola@luukku.com
0503635349

Hannu Karstunen
Hiihtovastaava, Melontavastaava, Polkujuoksuvastaava, Puheenjohtaja, Taloudenhoitaja, Tiedottaja, Vaikuttamisvastaava

Muu, Aluetyöryhmä,

hannu.karstunen@gmail.com
0440450210

Eeva Kukkola
Hallituksen/johtokunnan jäsen

eeva.kukkola5@gmail.com
0417043623

Tapio Laurila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Kävely-/sauvakävelyvastaava

tapio.laurila@netti.fi
0408458853

Päivi Lehtola
Hallituksen/johtokunnan jäsen


Raisa Lyytinen
Frisbeegolfvastaava, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Hiihtovastaava, Lapset/nuoret/perheet vastaava, Varapuheenjohtaja

lyytinen_raisa@hotmail.com
0405779894

Taisto Ollila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Pyöräilyvastaava

taisto.ollila@kotinet.com
0456434840

Kaija Partanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

kaija.partanen@kotinet.com
0407341331

Tarja Repo
Frisbeegolfvastaava, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava, Sihteeri

Järjestö- ja koulutustoimikunta, Aluetyöryhmä,

tarja.repo@outlook.com
0400586826

Leevi Ritala
Retkeilyvastaava

leevi.ritala@gmail.com
0407433972

Heikki Salo
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Retkeilyvastaava

heikkiksalo@gmail.com
0409374005

Anneli Seppä
Frisbeegolfvastaava, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Retkeilyvastaava

piirpauer@luukku.com
0503043810