Luottamushenkilöt

Irma Eskola
Hallituksen/johtokunnan jäsen

irma.eskola@luukku.com
0503635349

Hannu Karstunen
Puheenjohtaja, Taloudenhoitaja, Tiedottaja, Hiihtovastaava, Melontavastaava, Polkujuoksuvastaava, Vaikuttamisvastaava

Aluetyöryhmä,

hannu.karstunen@gmail.com
0440450210

Rauni Karstunen
Jäsensihteeri, Polkujuoksuvastaava

rauni.karstunen@gmail.com
+358405203210

Eeva Kukkola
Hallituksen/johtokunnan jäsen

eeva.kukkola5@gmail.com
0417043623

Tapio Laurila
Hallituksen/johtokunnan jäsen

tapio.laurila@netti.fi
0408458853

Raisa Lyytinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava, Frisbeegolfvastaava

lyytinen_raisa@hotmail.com
0405779894

Taisto Ollila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Kävely-/sauvakävelyvastaava, Pyöräilyvastaava

taisto.ollila@kotinet.com
0456434840

Kaija Partanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

kaija.partanen@kotinet.com
0407341331

Tarja Repo
Sihteeri, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava, Frisbeegolfvastaava

Järjestö- ja koulutustoimikunta,

tarja.repo@outlook.com
0400586826

Leevi Ritala
Varapuheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Melontavastaava

leevi.ritala@gmail.com
0407433972

Heikki Salo
Hallituksen/johtokunnan jäsen

heikkiksalo@gmail.com
0409374005

Anneli Seppä
Hallituksen/johtokunnan jäsen

piirpauer@luukku.com
0503043810